Our Products

Design with distinction

Featured Products

Product Categories

Etiam eu arcu a urna ullamcorper venenatis sit amet eu odio. Pellentesque malesuada erat quam ornare.

Client Satisfaction

Our Latest Product Reviews

Aesthetic

„Morbi eu risus a nulla laoreet ullamcorper at a orci. Fusce tincidunt nibh lobortis eu ornare eu, interdum eget libero.”

Joseph Kent

CEO
Hemisferio

„Morbi eu risus a nulla laoreet ullamcorper at a orci. Fusce tincidunt nibh lobortis eu ornare eu, interdum eget libero.”

Ryan Belign

Designer
Spaces

„Morbi eu risus a nulla laoreet ullamcorper at a orci. Fusce tincidunt nibh lobortis eu ornare eu, interdum eget libero.”

David Sterph

Architect
Our Articles

A cut above the rest

Explore more
Free Shipping

Donec lacinia pharetra porta. Donec nulla odio, auctor a justo eget, sagittis euismod tellus. Sed felis turpis sem.

Free Returns

Donec lacinia pharetra porta. Donec nulla odio, auctor a justo eget, sagittis euismod tellus. Sed felis turpis sem.

Best Price Guaranteed

Donec lacinia pharetra porta. Donec nulla odio, auctor a justo eget, sagittis euismod tellus. Sed felis turpis sem.

2 year guarantee

Donec lacinia pharetra porta. Donec nulla odio, auctor a justo eget, sagittis euismod tellus. Sed felis turpis sem.

Sklep z obrazami

Sklep z obrazami J.P. Gravity to szeroki wybór obrazów akwarelowych oraz grafik o różnej tematyce. Wśród nich znajdują się takie kolekcje jak: pejzaż, abstrakcja, martwa natura, portret, architektura, kwiaty czy zwierzęta. Każde wnętrze zasługuje na obraz akwarelowy, rysunek czy sztukę najwyższej klasy, a J.P. Gravity to o wiele więcej niż internetowy sklep z obrazami.

Kolekcja obrazów J.P. Gravity

Każdego dnia ciężko pracujemy i dbamy o to, by poszerzać wyjątkową kolekcję obrazów i rysunków. Aby mieszkania, domy, salony, sypialnie czy naszych klientów były miejscami wyjątkowymi, będącymi jednocześnie ich wizytówką. Kolekcja J.P. Gravity jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów, a także autorską propozycją indywidualnych wystrojów wnętrz.

Sztuka współczesna

J.P. Gravity to unikatowa galeria oferująca szeroką kolekcję sztuki współczesnej. Posiadamy bogatą ofertę starannie namalowanych lub narysowanych dzieł najwyższej jakości. Inspiracja do sztuki, malowania obrazów i rysowania grafik to nie tylko obserwacja rzeczywistych i realnych obiektów czy miejsce, ale również odzwierciedlanie i przelewanie na papier wizji i wyobrażeń. Dynamicznie zmieniający się świat oraz wydawałoby się niepozorne wydarzenia, mające w następstwie swoje odzwierciedlenie w skali globalnej powodują, że sztuka wyrażona za pomocą obrazów akwarelowych i grafik dostępnych w naszej kolekcji jeszcze bardziej zyskuje na wartości.

Obrazy do salonu

Obraz do salonu to świetny sposób na zagospodarowanie obrazów akwarelowych i rysunków dostępnych w naszym internetowym sklepie z obrazami. W większości przypadków salon jest centralnym miejscem zarówno w mieszkaniu czy domu. Jest to miejsce, które nie tylko pełni ważną funkcję w codziennym życiu domowników. Jest to również okno na świat i wizytówka gustu swoich właścicieli. Dlatego też obraz do salonu jest bardzo ważnym wyborem, który koniecznie musi wkomponować się w cały wystrój salonu i być przemyślaną decyzją.

Obrazy do salonu – dekorowanie ścian sztuką

Udekorowanie ścian w salonie za pomocą obrazu jest po prostu czymś ważnym. Obraz w salonie jest sztuką, które może znaleźć tam swoje miejsce zarówno na długie lata, ale może także być elementem regularnie zmienianym w zależności od gustu swoich właścicieli. W naszej ofercie znajdują się zarówno obrazy do salonu w formie akwareli oraz rysunków i grafik – kolorowych i czarno-białych. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów oraz kolorystyce opraw jeden obraz może mieć zastosowanie do salonów o różnej kolorystyce ścian i mebli.

Obrazy do sypialni

Wśród szerokiej gamy obrazów akwarelowych oraz rysunków do sypialni dostępnych w naszej ofercie znaleźć można szereg dzieł sztuki sprzyjających budowaniu intymnego klimatu miejsca jakim jest sypialnia. Ich celem jest nadanie sypialni jeszcze większej wagi niż dotychczas. Obrazy do sypialni dostępne w J.P. Gravity na nowo definiują znaczenie tej przestrzeni. Dzięki nim odseparowanie się od codzienności i rutyny będzie jeszcze łatwiejsze. Sypialnia to miejsce, które kojarzy się z błogim spokojem, regeneracją i wypoczynkiem.

Sklep z obrazami do sypialni

Dlatego też dobierając obrazy do sypialni bardzo ważne jest, aby kierować się spokojnymi oraz stonowanymi kolorami i barwami. Najlepiej sprawdzi się tutaj martwa natura, pejzaże czy uspokajająca abstrakcja i architektura. Pamiętajmy o tym, aby obrazy w sypialni dostosowane były do kolorystyki tego pomieszczenia, stylu i materiału mebli czy wykończenia.

Sklep z obrazami – oryginały i reprodukcje

Internetowy sklep z obrazami J.P. Gravity to zarówno oryginalne obrazy akwarelowe i grafiki, jak również ich wierne reprodukcje przedrukowane na najwyższej jakości papierze o wysokiej gramaturze. Każdy z obrazów akwarelowych i grafik dostępnych w sklepie jest wynikiem głęboko zaplanowanego procesu twórczego lub spontanicznym natchnieniem chwili.

Najwyższej jakości materiały

Zarówno do produkcji oryginalnych prac oraz reprodukcji stosujemy najwyższej jakości materiały. Są wśród nich papier czerpany, starannie oraz indywidualne dobrane pędzle i ołówki. To narzędzia artystyczne bez których niemożliwe byłoby osiągnięcie takich efektów jak prezentowane w kolekcji J.P. Gravity.

Akwarele i obrazy w różnych rozmiarach i oprawach

Każdy z obrazów akwarelowych lub rysunków dostępny jest w jednym oryginalnym egzemplarzu, dostępnych w z góry zaplanowanej technice i rozmiarze. Reprodukcje zaś, które są kopiami w formie wydruków cyfrowych dostępne są w różnych rozmiarach. Każdą wybraną reprodukcję można oprawić w indywidualny sposób, tak by idealnie wpasował i wkomponował się w dane wnętrze.

Ideą sklepu z obrazami J.P. Gravity jest dostarczanie swoim klientom wyjątkowych dzieł sztuki nadających ich pomieszczeniom nowego blasku.

Sztuka jako dorobek naszej kultury

Obrazy wieszane na ścianach to nieodłączny element kulturowy naszego kręgu cywilizacji, który nie jest czymś tak oczywistym w innych zakątkach globu.